Co oznacza wynik granulocytów oraz monocytów?

Witam odebrałam wyniki morfologii krwi i pisze ze mam nie dojrzałe granulocyty oraz monocyty wynoszące 58, a norma jest od 3 do 8 ponadto raz na jakiś czas ból brzucha na samym dole z lewej strony objawy były raz na jakiś czas ale od dawna, ostatnio bardzo często robienie siusiu co parę minut natomiast po około tygodniu przeszło, jeśli chodzi o serduszko to miałam ostatnio dwie przykre sytuację ale dostałam tabletkę i było po sprawie, bolą też mnie nieraz plecy kręgosłup nerki też wcześniej raczej bolały ale ginekolog powiedział że to niby nie nerki tylko przemęczenie tak samo zareagował na brzuch, nie wspomnę już o stresie który nieraz przechodzę ale to mniejsze z tym czy taki wynik jest powodem do nie pokoju?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć