Co oznacza wynik histopatologiczny po usunięciu trzech zmian barwnikowych?

Witam. Jakiś czas temu odebrałam wyniki histopatolgicznie po usunięciu trzech zmian barwnikowych. Dwie z nich zostały opisane jako zmiany wycięte w granicach zdrowych tkanek. Natomiast trzecia jako zmiana nie wycięta w granicy zdrowych tkanek. Co to oznacza?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Oznacza to iż należy zgłosić się do lekarza celem ustalenia odpowiedniego postępowania [prawdopodbnie trzeba będzie ,,dociąć lożę po zmianie]. Pozdrawiam.