Co oznacza wynik histopatologiczny z wycinka jelita grubego u mojego taty?

Mój tata ptrzymał wynik histopatologiczny z wycinka jelita grubego. Opis - Adenocarcinoma colo-rectale(G-1)e polypo glandulari Proszę o przetłumaczenie

Lek. Paweł Szadkowski

Gruczolakorak jelita grubego - z wynikiem proszę się udać do lekarza kierującego na kolonoskopię, bądź do lekarza pierwszego kontaktu.