Co oznacza wynik Holtera u 22-latka?

Witam mam 22 lata i potrzebuje pomocy. Interpretacja wyników holtera. 90640 Qrs'ow Średni rytm hr 69 Max rytm hr 149 Min rytm HR 40 Rytm zatokowy o średniej częstotliwości 69. Epizody niemiarowosci zatokowej. Zarejestrowano 4 pobudzenia nadkomorowe pobudzenia komorowe nie występowały. W ciagu dnia epizody tachykardii zatokowej noca epizody bradykardii do 40. 4 tachykardie i 83 bradykardie Echo w porządku bez żadnych zmian. Ogólne samopoczucie zmęczenie i czasami otepienie uczucie leku i omdlenia. Zimne poty i dreszcze. Cukrzycy nie wykryto. USG brzucha jak u 17 latka. Zdjęcia wykresow mogę wysłać na maila. Czekam na wizytę do kardiologa i proszę o wstępna pomoc czy to coś poważnego.

Lek. Tomasz Budlewski

a jak wygląda zapis ekg? jakie ciśnienie tętnicze krwi? podstawowe badania laboratoryjne?
Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.