Co oznacza wynik kolonoskopii 37-letniej osoby?

Witam serdecznie. Prosiłabym o interpretacje wyniku kolonoskopii. Okolica odbytu niezmieniona. Szczelina zwarta. Poduszeczki naczyniowe pogrubiałe, rozpulchnione bez cech krwawienia. Kanał odbytnicy szczelny. Bańka kształtna, przekrwiona. Układ fałdów prostnicy prawidłowy. Obraz endoskopowy pozostałej części jelita grubego niezmieniony.

Lek. Tomasz Budlewski

W opisie nie ma nic niepokojącego a jakie objawy? Jaki powod badania?