Co oznacza wynik krzywej cukrowej 27-latki?

Witam, prosze o zinterpretowanie wynikow krzywej cukrowej: Glukoza na czczo: 4,48 mmol/l 80,6 mg/dl Glukoza po 1 godz: 10,12 mmol/l 182,2 mg/dl Glukoza po 2 godz: 7,19 mmol/l 129,4 mg/dl Insulina na czczo: 7,3 μU/ml Insulina po 1 godz: 112,2 μU/ml Insulina po 2 godz: 123,7 μU/ml Dziekuje i pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki są nieprawidlowe, glownie wysoka insulina po godzinie i brak jej spadku, wskazana kontrola u diabetologa.
Pozdrawiam