Co oznacza wynik krzywej insulinowej u 39-latki?

Witam serdecznie. Poproszę o interpretacje krzywej insulinowej i cukrowej po obciązeniu 75 gr glukozy.Glukoza na czczo 85mg/dl po 1h 169 mg/dl a po 2h 95 mg/dl. Insulina na czczo 8,46 mU/l po 1h 141,50 mU/l a po 2h 114,69 mU/l.Niepokoi mnie wysoka insulina po obciązeniu glukozą. Mam też podwyższony cholesterol i trójglicerydy.Również podwyższony androstendion 5,27 ng/ml.Cholesterol obniżył się w ciągu ostatnich 2 lat ale androstendion mam podwyższony odkąd pamiętam.Niepokoi mnie też ta insulina..Proszę o pomoc

Proszę z wynikiem iść do lekarza, który zlecił Pani wykonanie powyższego badania. Prowadzi on diagnostykę problemu, więc dokona też analizy wyników oraz zaproponuje dalsze postępowanie.

Bez informacji klinicznych o pacjencie nie da się niestety interpretować wyników badań. laboratoryjnych.