Co oznacza wynik morfologii?

chcialbym sie dowiedzieć co to moze oznaczac z morfologii? MONOCYTY 19.10 % 2.00-12-50 NEUTROFILE 41.10 % 50.00-70.00 reszta badań z morfologii w porządku, próby wątrobowe wporządku, tylko te monocyty i neutrofile, dodam że bardzo się źle czuję, czasami pluję krwią i kaszle odrywa mi się taka gęsta wydzielina w nadmiernych ilościach , może być to jakaś gruźlica? albo jakiś chłoniak? jeszcze 3 miesiace temu z morfologii badania były ok, teraz dopiero widać jak choroba postępuje. Proszę o poradę

W morfologi są to niewielkie zaburzenia proporcji poszczególnych rodzajów krwinek białych. Nie jest to niepokojące w przeciwieństwie do krwioplucia, który to objaw wymaga koniecznie dalszej diagnostyki. Konieczna wizyta u lekarza.