Co oznacza wynik morfologii krwi u 41-latki?

Witam mam 41 lat i ostatnio robiłam badanie z krwi i moczu czy mogę prosić o interpretacje morfologia krwi WBC 3,8 NORMA OD 4,0-10,0 HCT 36,7 norma od 37,0 do 47,0 MCHC36,55 norma od 32,0 do36,0 MPV 8,3 norma 9,6 do12,0 NEU 2,06 norma 2,5 do 5,0 LYM 1,44 norma 1,5 do 3,5 Mocz ogólny białko ślad leukocyty 2-4 bakterie pojedyncze nabłonki płaskie pojedyncze pozostałe wyniki z krwi i moczu są dobre Proszę o odczytanie wyników tylko nie odpisywać że mam iśc do swojego lekarza pozdrawiam Asia

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki morfologii i moczu niewiele odbiegają od normy, raczej nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam