Co oznacza wynik morfologii u 37-latki?

Witam, odebrałam dziś wyniki morfologii i trochę mnie zaniepokoiły, a wizytę u lekarza mam dopiero w przyszłym tygodniu. Mam za nieskie WBC (4,16) oraz hemoglobinę (11,8) i za wysokie PDW (18,6), MPV (13,3) oraz P-LCR (50,0). Co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami i jakie są normy w danym laboratorium