Co oznacza wynik MR 43-latki?

Witam mam wyniki M R na poziomię c5-C6 centralno prawoboczna przepukina krązka miedzykręgoeego z kompresią worka oponowegoi korzenia prawego nerwu rdzeniowego .zwężenie prawego zachyłka bocznego .na poziomie Ci.Ci bulging disc ze splaszczeniem worka oponowego .czekam na odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Zostały u pani opisane istotne zmiany dyskopatyczne kręgosłupa. Sugeruję udać się do swojego lekarza prowadzącego (optymalnie neurologa lub neurochirurga) w celu interpretacji wyniku łącznie z pani objawami, od których zależy dalsza diagnostyka i leczenie.