Co oznacza wynik MR 8-letniego dziecka?

Bardzo proszę o wstępną interpretację wyniku mri 8-latka.Wizytę mamy dopiero za 2,5 mca i nie wiem czy mam przyspieszać termin-Badanie Mr mózgowia,sekwencje TSE,SE,obrazy T1,T2 zal,T2trim dark fluid fsat,DWI i ADC w 3 płaszczyznach: -półkule mózgi i móżdżku bez zmian ogniskowych -pień mózgu prawidłowy -układ komorowy dyskretnie asymetryczny z przewagą strony lewej,nieposzerzony -niewielka asymetria szczelin Sylwiusza z przewagą strony lewej -torbiel szyszynki ok 4 mm najpr.bez istotnego znaczenia klinicznego -struktury środkowe nieprzemieszczone -przestrzenie przymózgowe w normie -przysadka mózgowa i okolica nadsiodłowa zachowana prawidłowo -kompleksy nerwów VII i VIII nieposzerzone,prawidłowo otoczone płynem w przewodach słuchowych wewnętrznych

Nie dokonujemy analizy wyników badań pacjentów z poziomu portalu. Proszę w tym celu zgłosić się do lekarza, który badanie zlecił, zna pacjenta i prowadzi diagnostykę problemu.