Co oznacza wynik MR głowy 34-latki?

Witam, jako że do wizyty u lekarza jeszcze daleko, proszę o interpretację wyników MR głowy. K34 lat Kilka bardzo drobnych (do 3x1,5mm) ognisk hiperintensywnych w T2 i T2 FLAIR istocie białej lewej półkuli mózgu. Przysadka mózgowa nieco spłaszczona i uciśnięta przez wpuklającą się od góry przestrzeń płynową nadsiodłową. Wnioski: Kilka bardzo drobnych ognisk hiperintensywnych w T2 i T2 FLAIR istocie białej lewej półkuli mózgu, najprawdopodobniej odpowiadają nieistotnym klinicznie: -poszerzone przestrzenie okołonaczyniowe, które nie uległy wytłumieniu w T2 FLAIR, -lub zmiany rozwojowe (dysmielinizacyjne?niedokonana mielinizacja), -wtórne uszkodzenia degeneracyjne najmniej prawdopodobne. POza tym obraz MR struktur mózgowia w granicach normy. Do lekarza poszłam po incydencie w, którym boalały mnie wszystkie stawy, miałam powiększone węzły szyjne i na karku, sztywności karku, obrzęku dłoni i trwającym 2 tyg. bólu głowy migrenopodobnym. Przez dobrych kilka lat byłam pewna, że choruje przewlekle na zatoki z powodu bólow głowy, ucisku i strzelania/rzężenia w glowie w okolicach karku. Również od kilku miesięcy czuje zmęczenie, senność, drętwienie kończyn, a zwłaszcza rąk, które sa znacznie słabsze. Proszę o odpowiedź, Pozdrawiam

W badaniu MR głowy nie ma nic niepokojącego, mogącego mieć związek z Pani dolegliwościami. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.