Co oznacza wynik MR głowy 37-latki?

Witam, proszę o interpretację MR głowy. W korze pogranicza ciemieniowo-potylicznego lewej półkuli mózgu stwierdza się położone podoponowo nieprawidłowe struktury o wym 11x14x7mm o cechach typowych dla naczyniaka jamistego. w lewej półkuli móżdżku widoczna jest wrodzona malformacja rozwojowa o dł. 23mm. W podkorowej istocie białej płatów czołowych, potylicznych wzdłuż powierzchni bocznej rogu tylnego prawej komory bocznej widoczne są drobne ogniska przebudowy wykazujące hiperintensywny sygnał w obrazach T2 zależnych, nie powodujące restrykcji dyfuzji-które mogą odpowiadać zmianom naczyniowo pochodnym na tle mikroangiopatii/?/demilinizacji pozapalnej/?/ w przebiegu nietypowego procesu SM/?/Badanie było robione z kontrastem. Nie mam innych objawów poza drżeniem rąk i to była przyczyna skierowania na badanie. Wizytę u neurologa mam na początku sierpnia, a teraz bardzo się denerwuję.

Do pełnej konsultacji neurologicznej, z obrazem MRI, Opisane naczyniaki, wrodzone. " OPIS MRI: MR głowy. W korze pogranicza ciemieniowo-potylicznego lewej półkuli mózgu stwierdza się położone podoponowo nieprawidłowe struktury o wym 11x14x7mm o cechach typowych dla naczyniaka jamistego. w lewej półkuli móżdżku widoczna jest wrodzona malformacja rozwojowa o dł. 23mm. W podkorowej istocie białej płatów czołowych, potylicznych wzdłuż powierzchni bocznej rogu tylnego prawej komory bocznej widoczne są drobne ogniska przebudowy wykazujące hiperintensywny sygnał w obrazach T2 zależnych, nie powodujące restrykcji dyfuzji-które mogą odpowiadać zmianom naczyniowo pochodnym na tle mikroangiopatii/?/demielinizacji pozapalnej/?/ w przebiegu nietypowego procesu SM/?/Badanie było robione z kontrastem."
Pozdrawiam i zapraszam