Co oznacza wynik MR głowy kobiety mającej 29lat?

Witam, ze względu na częste bóle głowy, drętwienie twarzy i mrowienie robiłam rezonans magnetyczny głowy. W którym trzy razy wyszły te same zmiany - "drobne ogniska hiperintensywne" w istocie białej w obrazach axialnych w sekwencji t2w." oraz w ostatnim rezonansie wyszedł podwyższony sygnał podwyższony, nieco niejednorodny sygnał przysadki i zostałam skierowana na badanie celowane. Opis rezonansu przysadki jest taki : " BADANIE MR PRZYSADKI MÓZGOWEJ W SEKWENCJACH GE I TSE W OBRAZACH T1 I T2W W TRZECH PŁASZCZYZANCH BEZ KONTRASTU ORAZ DYNAMICZNE PO WZMOCNIENIU KONTRASTWOYM. Przysadka mózgowa niepowiększona, płat przedni wzmacnia się nieco niejednorodnie, ale bez wydzielających się zmian ogniskowych; płat tylky wydatny, ale wielkości w granicach normy 2,5 x 7 mm - hiperintensywny w t1w oraz hypointensywny w t2w (mniej prawdopodobna izointensywna z płatem tylnym resztkowa pośrednia część przysadki / resztkowa torbiel Rathkego z wysokobiałkową/ uwapnioną zawartością; interpretacja utrudniona przez niewielką asymetrię wyrostków pochyłych tylnych). Drobne ogniska hiperintensywne w istocie białej w obrazach axialnych w sekwencjach t2w - opisywane w badaniach MR mózgowia. Układ komorowy ustawiony pośrodkowo, nieposzerzony, WNIOSKI: przysadka mózgowa niepokojących zmian w obrazowaniu MR

Sam opis to za mało ; " MRI GŁOWY I PRZYSADKI " BADANIE MR PRZYSADKI MÓZGOWEJ W SEKWENCJACH GE I TSE W OBRAZACH T1 I T2W W TRZECH PŁASZCZYZANCH BEZ KONTRASTU ORAZ DYNAMICZNE PO WZMOCNIENIU KONTRASTWOYM. Przysadka mózgowa niepowiększona, płat przedni wzmacnia się nieco niejednorodnie, ale bez wydzielających się zmian ogniskowych; płat tylky wydatny, ale wielkości w granicach normy 2,5 x 7 mm - hiperintensywny w t1w oraz hypointensywny w t2w (mniej prawdopodobna izointensywna z płatem tylnym resztkowa pośrednia część przysadki / resztkowa torbiel Rathkego z wysokobiałkową/ uwapnioną zawartością; interpretacja utrudniona przez niewielką asymetrię wyrostków pochyłych tylnych). Drobne ogniska hiperintensywne w istocie białej w obrazach axialnych w sekwencjach t2w - opisywane w badaniach MR mózgowia. Układ komorowy ustawiony pośrodkowo, nieposzerzony, WNIOSKI: przysadka mózgowa ??? niepokojących zmian w obrazowaniu MR " .
Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu Pacjenta, badanie, obejrzenie CD z badaniem KRI Pozdrawiam i zapraszam