Co oznacza wynik MR głowy kobiety mającej 33 lata?

Witam, Chciałabym prosić o interpretację badania rezonansu glowy: Badanie RM głowy wykonano w sekwencjach SE, TSE i FLAIR, w obrazach T1 i T2 zależnych oraz obrazach T1zależnych po podaniu środka kontrastowego. Przekroje osiowe, czołowe i strzałkowe. W istocie białej okołokomorowej pojedyncze niespecyficzne ogniska do 5mm podwyższonego sygnału w obrazach T2-zależnych i sekwencji FLAIR. Poza tym struktury mózgowia bez zmian ogniskowych i ognisk patologicznego wzmocnienia kontrastowego. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony, nieprzemieszczony. Płynowa przestrzeń przymózgowa zachowana. Zatoki przynosowe prawidłowo upowietrznione. Pozdrawiam, lat 33

Nic złego, obraz przemawia za chorobą drobnych naczyń, można suplementować preparatami z koalicji Dr Ratha