Co oznacza wynik MR głowy mojego męża?

Bardzo proszę o interpretację wyników MR głowy mojego męża. Poniżej pełny opis badania: Badanie MR głowy wykonano w sekwencji T1, T2, FLAIR, DWI w płaszczyznach poprzecznych, 3D FLAIR w płaszczyznach strzałkowych oraz po dożylnym podaniu środka kontrastowego w sekwencji 3D T1 w płaszczyznach Strzałkowych i T1 w płaszczyznach poprzecznych. Dane ze skierowania: Rak płuca. Podejrzenie rozsiewu do OUN. Niedowład czterokończynowy. Zaznaczone śladowo przestrzenie podpajęczynówkowe i pogłębione szczeliny móżdżku. W istocie białej prawej półkuli mózgowej niewielkie hiperintensywne ognisko w obrazach T2-zależnych i FLAIR, wielkości 2mm. Ulega niejednorodnemu wzmocnieniu kontrastowemu. W płacie czołowym lewym, stycznie do rógu przedniego komory bocznej lewej,dobrze odgraniczona, pojedyńcza zmiana o niejednorodnym sygnale w T2 i FLAIR, hiper w T1 o wym. 6x4 mm. Ulega wzmocnieniu kontrastowemu po dożylnym podaniu SK. Podobna zmiana o wym. 3x2mm w przyśrodkowej części lewego płata potylicznego w lokalizacji podkorowej - najprawdopodobniej ogniska meta raka płuc. Poza tym mózgowie bez zmian ogniskowych. Proszę o szczerą odpowiedź. Mąż jest po chemioterapi (rak płuc) 2013-2016, ma przerzuty do kości. Nie wiem co dalej robić...

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna z pełną dokumentacją , wynikami badań . Jaki ogólny stan, inne schorzenia, wyniki badan labor?? Najlepiej omówić z Neurologiem na onkologii. Osłabienie kończyn może być wynikiem stosowanej chemioterapii i przerzutów do kosci... MRI głowy , do interpretacji klinicznej . Pozdrawiam i zapraszam