Co oznacza wynik MR głowy po stłuczeniu nosa?

Miałam badanie MR z kontrastem . Nie miałam żadnych bóli głowy . Tylko po stłuczeniu nosa na badaniu TK wyszedł mi obszar hypodensyjny wielkości 15×12×20 w okolicy rogu skroniowego komory bocznej prawej .Puźniej w badaniu MR wyszło mi tak : Ognisko płynowe przy przednim biegunie rogu skroniowego komory bocznej prawej , otoczone strefą obrzęku istoty białej , odpowiadające poszerzonej przestrzeni okołonaczyniowej - zmiana łagodna . Dwa drobne ogniska naczyniopochodne w lewym płacie czołowym . Moje dolegliwości to brak koncentracji , proglem z mową ,senność , zmęczenie , czasem silne uciski w głowie . Byłam już u neurologa lecz nic się nie dowiedziałam i wysłano mnie to neurochilurga .

Witam!
Słusznie zrobiono, konsultacja neurochirurgiczna niezbędna! Konieczna ocena całościowa, razem ze wszystkimi dostępnymi badaniami dodatkowymi. Decydujący głos neurochirurga!
Powodzenia
W. Łuczkowski.