Co oznacza wynik MR głowy u 12-letniego dziecka?

badanie MR głowy wykonano w sekwencji SE i FSE w obszarach T1,T2-zależnych,w sekwencji Flair oraz w obrazach T1-zależnych po podaniu kontrastu :drobne ognisko hiperintensywne w obrazach T2_zależnych oraz w sekw Flair przy rogu czołowym PKB-niecharakterystyczne-najpewniej poniedokrwienne (co to oznacza dziecko 12lat )

Nie napisał Pan z jakiego powodu wykonywano badanie MR głowy?
Takie drobne ognisko najczęściej nie ma znaczenia klinicznego i nie powinno powodować żadnych objawów. Nie jest to nic poważnego. Proszę pokazać wynik lekarzowi który zlecił badanie
Pozdrawiam