Co oznacza wynik MR kolana 22-letniej kobiety?
Co oznacza opis mojego rezonansu kolana. Jestem umowiona do ortopedy lecz dopiero za jakis czas i chcialabym wstepnie się dowiedziec. Nieznacznie zwiększona ilość płynu w stawie. Rzepka rozwojowo ustawiona w podwichnięciu bocznym na 3mm, dominujący kłykieć boczny uda w SRU. Odległość TT-TG 14mm.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wynik badania wraz z opisem powinien być oceniony przez ortopedę z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego i objawów. Niestety, na podstawie samego opisu nie da się powiedzieć nic konkretnego. Pozdrawiam!