Co oznacza wynik MR kolana 35-latki?

Co oznacza wynik badania MRI kolana? "Zmiana na granicy dystalnej nasady i przynasady kości udowej przylegająca do tylnej warstwy korowej o wym. 9x10x20mm, podwyższonym sygnale w obrazach T2-TIRNM i PD PS, obniżonym w PD i T1- zależnych względem szpiku ulegająca wzmocnieniu po dożylnym podaniu paramagnetyku. Zmiana bez efektu masy." Badanie było wykonywane w celu zdiagnozowania podskórnych guzów dołu podkolanowego. Proszę o interpretację tego wyniku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ortopedy i ustalenie dalszego postepowania diagnostyczno terapeutycznego