Co oznacza wynik MR kolana u 24-latki?

Witam prosiłbym o interpretację rezonansu kolana. Badanie zostało zlecone ponieważ odczuwam ból, strzelanie i ucisk w kolanie. Łąkotka przyśroskowa o podwyższonym sygnale w zakresie rogu i trzonu tylnego (bez pęknięcia). Łąkotka nieznacznie wysunięte poza zarys spray stawowej. W boczno górnej części rzeki odcionowo wpuklony zarys warstwy podchrzęstnej. Torbiel w kaletce brzuchato półbłoniastej o wym.83x22x9mm. Zniekształcony zarys przynasady kości strzałkowej od str. tylnej(wyrośl kostna ?).

Opisano zmiany w strukturach stawu mogące dawać powyższe dolegliwości. Nie wiem jednak, czy był uraz, czy uprawia Pani sport. mam za mało informacji o Pani aby cokolwiek dalej napisać. proszę iść do ortopedy