Co oznacza wynik MR kręgosłupa 19-latki?
Witam. Miałam niedawno rezonans. Chciałabym wiedziec czy 3 podpunkty z wyniku sa poważne i co bede musiała z tym zrobic: -lordoza lędźwiowa zachowana, nieco spłycona, -minimalne tylne centralne wypukliny krążków m-k L4/5 i L5/S1 z moderacja worka ogonowego bez ewidentnego ucisku struktur nerwowych, -niewielkie miejscowe ugięcia blaszek granicznych dolnych i górnych trzonów odcinka lędźwiowego kręgosłupa o morfologii guzków Schmorla.

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Zależy jakie są objawy ? Nalezy powiązać objawy z powyższym wynikiem , proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie