Co oznacza wynik MR kręgosłupa 30-letniej kobiety?

Witam, to wyniki mojego Rezonasu Magnetycznego,Dyskretna skolioza lewowypujkła w odcinku L kręgosłupa. Spłycenie lordozy lędzwiowej. Cechy dehydracji i obnizenia wysokości krązków miedzykergowego L3-L4, L4-L5. Tylna szerokopodstawna wypuklina krążka miedzykregowego L3-L4 z modulacją worka oponowego izwężenia otwotów miedzykregowych. Obszar hyperintensywny w tylnejczęści krążka nasuwa podejrzenie uszkodzenia pierścienia włóknistego. Tylna wypuklina krążka miedzykregowego L4-L5 wypukla się do kanału kregowego ok 5mm. Stożek kręgowy rdzenia kręgowego zachowany prawidłowo. Blaszki graniczne trzonów kręgów o równych obrysach. Sygnały szpiku elementów kostnych kręgosłupa prawidłowy.Trzon kręgosłupa prawidłowej wysokości. Zaznaczone zmiany zwyrodnieniowo-wytwóecze naprzednio-bocznych i tylnychpowieszchniach trzonów kręgowych w odcinku L kręgosłupa. Przyjściowa budowa trzonu kręgu L5. Ostro ustawione kości krzyżowe. Wizyte u neurologa mam dopiero 30 maja, w plecach odczówam ból przy chodzeniu ból promieniuje do lewego posladka i lewego kolana, gdzy wiecej pochodze ból w kolanie jest nieznosny. Pomimo leków od neurolaga ból nie ustepóje. Jestem na zwolnieniu juz 8 tygodni,w poniedziałek konczy mi sie zwolnienie, dodam ze pracuje w biedronce wiec po powracie będzie nieuniknione podnoszenie cieżkich rzeczy czy to mi nie zaszkodzi?

Można pomóc zabiegowo, np neuroliza międzykręgowa ( robi to się w naszym osroku często z powodzeniem)