Co oznacza wynik MR kręgosłupa 36-latki?

witam mam wielopoziomową dyskopatię szyjną ,od jakiegoś czasu czuję się gorzej dlatego zgłosiłam się do lekarza i ten wysłał mnie na rezonans w badaniu jest zapis którego nie rozumiem ,,nieostro ograniczona strefa nieznacznego podwyższenia sygnału w obrazach t2 zależnych w obrębie rdzenia kręgowego na poziomie trzonów c5 i c6 ,odpowiadająca najpewniej zmianom niedokrwienno obrzękowym,, moje objawy to ból karku,głowy ,trzaski ,drętwienie ręki prawej i nogi

Z wynikiem proszę zgłosić się na wizytę u neurochirurga. Jeżeli nie będzie przeciwwskazań proszę rozpocząć fizjoterapię. Pozdrawiam