Co oznacza wynik MR kręgosłupa 39-latki po operacji?

Witam serdecznie. Mam prośbę, co oznacza wynik rezonansu magnetycznego odcinka L5/S1 , tylna wypuklina tarczy międzykręgowego L5/S1( wnikajacej dokanałowe na maks. 4mm), modelująca worek oponowy i obustronnie pochewki korzeni nerwowych. Chce zaznaczyć, że jestem już po trzeciej operacji tego odcinka. Proszę o odpowiedz, bo bardzo się martwię

Jaki ogólny stan zdrowia, sprawność, waga, inne schorzenia? ; Jaki nastrój, sen?
Jakie leczenie, do omówienia po zbadaniu Pacjenta .

Pozdrawiam i zapraszam