Co oznacza wynik MR kręgosłupa 49-latki?

Dzisiaj odebrałam wynik badania RM kręgosłupa C. Wykało ono: lordoza szyjna spłycona z tendencja do tworzenia wtórnej kyfozy, zmiany zwyrodnieniowo -wytwórcze na krawędziach trzonów i w stawach m-kręgosłupa C3-4 C5 C7 za zwężeniem otworów m-k, płytki graniczne przyległych powierzchni trzonów C5 C6 C7 z nierównościami, nadłamaniami i odczynami w trzonach, krążki m-k odcinka szyjnego o obniżonym sygnale w różnym stopniu: m-k krążki C5-6 C6-7 dodatkowo o obniżonej wysokości, towarzysząca osteofitozie tylna lateralizacja na stronę lewą wypuklina krążka m-k C3-4 z zaznaczoną modelacją worka oponowego i przewężeniem otworu n-k, redukcja przedniej rezerwy , towarzysząca osteofitizie tylna wypuklina krążka C5-6 C6-7 z modelacją worka oponowego i prawie całkowitą redukcją przedniej rezerwy płynowej kanału kręgowego ze zwężeniem otworów m-k zz moliwością kontaktu z korzonkami nerwowymi. Nadmieniam , iż mam silne bóle głowi oraz drętwienie rąk włącznie z palcami. Proszę o analizę wyniku. Pozdrawiam

Opis MRI : zmiany zwyrodnieniowe wielopoziomowe kregosłupa szyjnego
Opis jak wyzej

Obraz MRI do interpretacji klinicznej ! Jakie objawy ??
Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego stanu zdrowia, trybu życia, obciażeń etc
Pozdrawiam i zapraszam