Co oznacza wynik MR mężczyzny w wieku 26 lat?

Witam wynik rezonansu magnetycznego mojego męża. Uwidoczniono zmiany o średnicy do 6,5mm hiperintensywne w T2 i FLAIR,hipo oraz izointensywne w T1 zlokalizowane podkorowe oraz w wieńcach promienistych. W trzonie ciała modzelowatego oraz podnamiotowo zmian nie stwierdza się. Układ komorowy symetryczny. Szerokość komory 3 6mm. Badanie uwidoczniło pogrubienie błony śluzowej zatok szczękowych do 3mm. Proszę o jakieś informacje

To najprawdopodobniej choroba drobnych naczyń, nic strasznego, celowe byłoby podawanie preparatów z koalicji dr Ratha ( arteriforte oraz Vitacor plus)