Co oznacza wynik MR po operacji torbieli?

Opis rezonansu magnetycznego-Stan po operacji torbiela pajęczynówki środkowego dołu czaszki prawej strony.Co to znaczy- niewielkie zmiany pooperacyjne w przednim biegunie płata skroniowego prawego.Co to znaczy -drobne skupisko hemosyderyny w części podstawowej płata czołowego prawego,do różnicowania ze zwapnieniem .Oraz niewielki naczyniak żylny półkuli lewej

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie obecnie objawy? wskazana wizyta u lekarza prowadzącego diagnostykę