Co oznacza wynik MR po upadku ze schodów?

Mam 33 lata, trafiłam do szpitala po upadku ze schodów na neurologie. Bolą mnie plecy, łopatka, biodra. Chodząc drętwieje mi prawa ręka i noga. Usg tętnic szyjnych w normie. Rezonans głowy w normie. Rezonans kręgosłupa w odcinku C1-Th3 wskazuje zmiany zwyrodnienieniowe krążków C5/6 i C6/7 w postaci dehydratacji i centralnych wypuklin pierścieni włóknistych, wielkość 2mm i 3mm, powodujących modelowanie przedniej powierzchni worka oponowego. Szerokość kanału kręgowego na tej wys. 10-11 mm. Na ww. poziomach widoczne obustronne zwężenie otworów miedzykregowych z dyskretnym modelowaniem korzeni nerwów rdzeniowych. Niewielkie pogrubienie więzadła podłużnego tylniego na poziomie Th1/2. Drobne torbiele okolokorzeniowe na poz. C7/Th1 śr 5mm po str prawiej i 3 mm po str lewej. Innych zmian patologicznych, poza zniesieniem lordozy szyjnej nie stwierdza się. Pytanie gdzie dalej się udać by znaleźć przyczynę utrzymujących się dolegliwości. Dziękuję

Ważna pełna ocena stanu Pacjenta, sprawności, stanu ogólnego, trybu życia, obciążeń , nastroju. Jak dalece upośledzenie sprawność, jak duże bóle, drętwienia ; Jaki stan zdrowia, jaka praca?? Ważna sprawność kręgosłupa.
Opis MRI do interpretacji klinicznej : " Rezonans głowy w normie. Rezonans kręgosłupa w odcinku C1-Th3 wskazuje zmiany zwyrodnienieniowe krążków C5/6 i C6/7 w postaci dehydratacji i centralnych wypuklin pierścieni włóknistych, wielkość 2mm i 3mm, powodujących modelowanie przedniej powierzchni worka oponowego. Szerokość kanału kręgowego na tej wys. 10-11 mm. Na ww. poziomach widoczne obustronne zwężenie otworów miedzykregowych z dyskretnym modelowaniem korzeni nerwów rdzeniowych. Niewielkie pogrubienie więzadła podłużnego tylniego na poziomie Th1/2. Drobne torbiele okolokorzeniowe na poz. C7/Th1 śr 5mm po str prawiej i 3 mm po str lewej. Innych zmian patologicznych, poza zniesieniem lordozy szyjnej nie stwierdza się "
Dolegliwości pewnie jeszcze potrwają . Pozdrawiam i zapraszam ...