Co oznacza wynik MR przy drętwieniu twarzy?

Witam mam 24 lata i miałam wykonany rezonans magnetyczny głowy. Badanie wykonalam z powodu dretwienia prawej polowy twarzy. Czy mogłabym prosić o pomoc w zinterpretowaniu wyniku? Sygnaly płynowe w pojedynczych komórkach powietrznych szczytu piramidy kości skroniowej prawej. Obraz może odpowiadać zejsciowym zmianom o charakterze przewleklozapalnym. W obrębie przysadki mózgowej drobne ognisko nie wzmacniające się po podaniu środka kontrastowego około 2mm. Obraz do dalszej diagnostyki w badaniu celowanym na okolice siodła tureckiego. Sygnał istoty białej i szarej obu polkul mózgowych jest prawidłowy. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony, nieprzemieszczony. Przestrzenie płynowe przymozgowe prawidłowej szerokości. Struktury mózgowe tylnego dołu czaszki, komora IV bez odchyleń od normy. W badaniu nieuwidoczniono ewidentnej obecności zmian ogniskowych ani ognisk patologicznego wzmocnienia kontrastowego. Zawartość oczodolow jest w normie. Z góry dziękuję za pomoc

Wynik jest dobry, nie wskazuje na przyczynę dolegliwości, ewentualnie przyczyną może byc przebyty stan zapalny w piramidzie kości skroniowej prawej. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.