Co oznacza wynik MR stawu kolanowego 39-latki?

Witam, odebrałam wyniki badania MR stawu kolanowego. "Róg tylny łąkotki przyśrodkowej z linijną strukturą wzmożonego sygnału nie dochodzącego do brzegu odpowiadające zwyrodnieniu typu 1" . Czy mogę biegać? Nie jakoś wyczynowo, ale np. spokojnie ok 4 km dziennie?

Lek. Michał Lenard

Taką decyzje powinien podjąć ortopeda po ocenie wyniku i opisu badania oraz po zbadaniu Pani. Pozdrawiam!