Co oznacza wynik MR u 44-latki?

Proszę o interpretację wyniku rezonansu: Wieloogniskowe uszkodzenie mózgu. W istocie białej płatów czołowych i ciemieniowych obwodowo dość liczne, różnej wielkości ogniska podwyższonego sygnału w obr. T2-zal. i sekw. FLAIR, największe w lewym płacie czołowym ax. 5 mm, to ognisko jako jedyne wykazuje także niski sygnał w obr. T1-zal. Po podaniu kontrastu w istocie białej lewego płata czołowego, poniżej otworu Monro'ego drobne ognisko wzmocnienia kontrastowego - najprawdopodobniej niewielki naczyniak żylny. Czy jest to niebezpieczne?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten może być jedynie interpretowany w odniesieniu do innych wyników oraz znajomości stanu klinicznego pacjenta. Pozdrawiam.