Co oznacza wynik niewielkie zagęszczenie w polu dolnym PP?

Witam serdecznie, Co oznacza wynik: niewielkie zageszczenie w polu dolnym PP, przysrodkowo, prawdopodobnie miazszowe w placie dolnym PP, nie mozna wykluczyc towarzyszacej nie firmy pluc je poza tym miazsz plucny bez zageszczen. Z gory dziekuje :)

Lek. Michał Lenard

Wynik badania może sugerować zapalenie płuc, ale powinien być zinterpretowany z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego i innych wyników badań. Pozdrawiam!