Co oznacza wynik po zapaleniu płuc?

Witam jestem po zapaleniu płuc plus posocznica i uszkodzenie miaszu wątroby.mineło juź jakieś 2m jak wyszłem z szpitala,ogólnie stan zdrowia się poprawił powróciłem do masy 90kg.bo podczas choroby schudlem około 8kg..W ostatnich dniach miałem tomograf klatki piersiowej i raczej jest ok.tylko mam wpisane że jest kilka pęcherzyków rozedmowych o srednicy do 19mmw górnym płacie płuca prawego.czy to jest wyleczalne? Czy samo się wchłonie?

Witam, Poważna choroba z powikłaniami. Pytanie jest inne? Dlaczego 36-leti mężczyzna tak poważnie chorował? Jakieś inne choroby obniżajace odpornośc? Co do pęcherzy rozedmowych - prosze się nimi nie martwić. Pozdrawiam, w razie pytań prosze pisać krzysztof.gierlotka@gmail.com