Co oznacza wynik proteinogramu dziecka?

Witam jestem mama 5 latki i lekarz zlecił nam szereg badań z krwi i surowicy. Reszta wyników ok oprócz podwyższonego magnezu minimalnie i takie cos: Albuminy ⬆️75,8% norma 55,5 67,7% Alfa 1 globuliny ⬇️3,1 norma 3,3-5,4 Alfa 2 globuliny ⬇️9.1 norma 10-14,8 Beata 2 globuliny ⬇️2,3 norma 2,6 -4.2 Gamma globuliny ⬇️5.9 norma 7,7-14.8 Albuminy stezenie⬆️ 5.23 norma 3,04-4,89 W kale wyszły owsiki robak i jajka , córka miała duszności nagle spocone czoło tylko! I brzuch ale nie wiem czy bolal ( ona nie umie wytłumaczyć tego). Ferrytyna obniżona , żelazo ok. Niskie stężenie kwasu foliowego i niewystarczające zasoby wit d3 . Teraz jesteśmy po odrobaczeniu jakby lepiej , ale co oznaczają te wyniki z surowicy? Co robić . Proszę o pomoc !!!!

Lek. Tomasz Budlewski

A wynika są sprzed leczenia czy po ? konieczna wizyta u lekarza pediatry i odpowiednia dalsza diagnostyka