Co oznacza wynik przeciwciał p/kardiolipinie IgM igG?

Witam jestem po 2 poronienianich lekarz ginekolog zlecił mi badania na białko s i Przeciwciała p/kardiolipinie IgM igG i o to wynik ich Przeciwciala IgM 1.1 norma <7.00 MPL-u/ml przeciwciała IgG 1.72 norma <10.00GPL u/ml Białko s 60% norma 60 % -130%proszę powiedzieć czy te wyniki dobre czy złe z góry dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka i Ew konsultacja lekarza hematologa