Co oznacza wynik przeprowadzonych badań krzywej insulinowej?

Witam , dzisiaj robiłam krzywa cukrowa insulinę i glukoze , mam pytanie czy gdy insulina na czci wynosi 5,7 po 75g glukozy po godzinie jest na poziomie 28,7 a po 2 h wynosi 29,8 to dobry wynik ? Martwi mnie to ze po 2h wynik dalej wzrósł a nie zaczął spadać ? Proszę o rade.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest interpretacja łącznie z wynikami poziomu glukozy proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badania.