Co oznacza wynik rezonansu magnetycznego?

Dzień dobry. Odebrałam wczoraj wynik i rezonans Układ komorowy w polozeniu posrodkowym, dyskretnie poszerzone komory boczne z zaokraglonymi rogami czolowymi- ich maksymalna sumacyjna szer 35mm.Przestrzenie podpajęczynówkowe ponadmiotowo miernie poszerzone.Nadnamiotowo w istocie bialej platów czołowych i ciemieniowym lewym stwierdza sie obecność nielicznych ognisk hiperintensywnych w T2 i FILAIR odpowiadajacych zmianom naczyniopochodnym. Reszta prawidlowa. Jestem przerażona....

MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, po badaniu, z wynikami i CD ; Ważny PACJENT i objawy, wywiad! Czy duże problemy z pamięcią, zawroty ?
Jakie objawy niepokojące? Inne schorzenia ?? ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, kręgosłupa, innych obciążeń Ważny stan ogólny, tryb życia, rodzaj pracy, nastrój
Pozdrawiam i zapraszam