Co oznacza wynik rezonansu magnetycznego przysadki mózgowej?

W wyniku MR przysadki mozgowej z kontrastem że po stronie lewej cześć gruczolowa jest nieco zaokrąglona. Podejrzenie jego uwypuklenia w kierunku zatoki jamistej, może odpowiadac nieprawidliwej tkance. O co tu chodzi? Jest się czym martwic?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna z pełną dokumentacją , wynikami badań . Jaki ogólny stan, inne schorzenia, wyniki badan labor??
Obraz MRI głowy , do interpretacji klinicznej . Pozdrawiam i zapraszam