Co oznacza wynik rezonansu magnetycznego stawu łokciowego?

Witam, w wyniku przeciążenia stawu łokciowego w czasie treningów bokserskich(nadmierne wyprosty) boli mnie łokieć w czasie mocnych zgięć w okolicach stawu ramienno-promieniowego. RTG nic nie wykazało. Rezonans: W stawie ramienno-promieniowym zwiększona ilość płynu. Niewielkie strefy obrzęku w obrębie przedniej części głowy kości promieniowej i w obrębie nadkłykcia bocznego kości ramiennej w rejonie przyczepu m. zginaczy. Stan po stłuczeniu, zmiany przeciążeniowo-odczynowe, zapalne?.

Obraz sugeruje zmiany przeciążeniowe od powtarzalnych ruchów. Warto na jakiś czas zmienić trening nastawić się bardziej na ćwiczenia stabilizacyjne stawu łokciowego + okłady z lodu i maść z NLPZ
Pozdraiwam
dr n med Maciej Goch