Co oznacza wynik RTG KP 25-latki?

Witam, dziś odebrałam moje wyniki RTG klatki piersiowej .oto opis: W środkowym polu płucnym prawym obwodowo od wnęki widoczne niezbyt ostro ograniczone zacienienie wielkości ok 4x2 cm o charakterze naciekowym-konieczna weryfikacja w badaniu KT. Zaznaczona szczelina między płytkami płuca prawego. Pozostałe pola płucne bez uchwytnych zmian ogniskowych, w partiach przywnękowych obustronnie nieco wzmożony rysunek naczyniowo-oskrzelowy. Przepona wolna. Sylwetka serca prawidłowa." Dodam zże mam 25 lat czy ktoś wie co to może być? Może ktoś miał też z tym styczność.? Jestem nie paląca i nie mam innych objawów. Nie chudnę

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Niestety na podstawie samego zdjęcia rtg nie da się jednoznacznie powiedzieć jaki charakter ma zmiana. Dlatego konieczne jest wykonanie kolejnych badań aby postawić odpowiednią diagnozę.