Co oznacza wynik scyntygrafii kości?

Proszę o interpretacje wyników scyntygrafi,wizytę u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie, jestem półtora roku po kontuzji stawu skokowego oto wynik :w pierwszej fazie wyraźny napływ znacznika w stawie skokowym, w drugiej fazie gromadzenie znacznika w tkankach miękkich wyraźnie wzmożone w okolicy s.skokowego, w trzeciej fazie wzmożone gromadzenie znacznika w kości skokowej oraz kościach stępu, w badaniu spect w wzmożone gromadzenie znacznika głównie w kości skokowej, noga boli podczas obciążania.prosze o informację jakie mogą być przyczyny po tym opisie

Niestety nie podał Pan żadnych informacji o sobie, swoim problemie klinicznym, nie mogę odnieść się w żaden sposób do wyniku. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.