Co oznacza wynik testu EMG u 38-latki?

Witam.Dzis odebralam wynik EMG nerwu strzalkowego oto wynik;Amplituda oraz predkosc przewodzenia w normie.Zwraca uwage obnizona frekwencja fali F( 10\20),co moze swiadczyc o uszkodzeniu nerwu w odcinku proksymalnym,prawdopodobnie na wysokosci korzenia nerwu.Wnioski;Podejrzenie uszkodzenia korzenia L5\S1.Co to znaczy prosze o odpowiedz i jakie czeka mnie leczenie?

Witam!
Uszkodzenia doszukują się na wysokości L5/S1 - należy wykonać RM tej okolicy. Jeżeli uszkodzenie spowodowała dyskopatia to najprawdopodobniej neurochirurg - konsultacja neurochirurgiczna i tak konieczna.
Powodzenia
W. Łuczkowski.