Co oznacza wynik testu ROMA 51-latki?

Witam moje wyniki testu Roma:Ca125-116,5U/ml,He4-53qmol/l,współcz.Roma-38,3%po menopauza,przed menop-9,5%.Mam 50 lat,w wieku 34 lat usunięta szyjka macicy bez jajników.Jestwm po nowotw.piersi z przerzutami do kości w tym miednica /obraz jest stabilny A wyniki o czym świadczą przerzut do jajników?

Szanowna Pani, sam wynik o niczym nie świadczy, należy go odnieść do stanu ogólnego