Co oznacza wynik TK głowy?

witam prosze o interpretacje wyniku tk głowy Miernie poszerzone przestrzenie płynowe przymózgowe w biegunach płatów czołowych, Pozostałe przestrzenie płynowe przymózgowe niezmienione. Stuktury mózgowia bez zmian ogniskowych. Układ komrowy nieposzerzony bez przemieszczeń.

Wynik każdego badania dodatkowego interpretuje się w kontekście stanu klinicznego pacjenta.
Poszerzenie przestrzeni płynowych oznacza, że jest w tym miejscu mniej tkanki mózgowej niż średnia w tym wieku.