Co oznacza wynik TK głowy 21-latka?

Chciałbym prosić o interpretację wyniku KT głowy : Badanie KT głowy wykonano w skaningu przegladowym i po dozylnym podaniu środka cienujacego . W wykonanym badaniu nie stwierdza się krwawienia srodczaszkowego. W prawym dole czaszki dobrze ograniczona przestrzeń płynowa - o cechach najprawdopodobniej torbieli pajęczynowki , o wym. 28mmx46mm . Po dozylnym podaniu środka ciniujacego nie stwierdza się obszarów patologicznego wzmocnienia kontrastowego. Układ komorowy symetryczny nieposzerzony. Struktury kostne bez zmian. Badanie było zlecane z powodu bólów głowy bywają one 2-3razy w miesiącu nie znose , ze aż prowadzi do placzu , w poprzednim badaniu rozmiar tej torbieli wynosił 2,5 x5 mm

Bardzo wskazane jest badanie EEG ,celowa też kontrola - trzeba wykonać badanie NMR za kilka miesięcy (lepiej TK a nie NMR)