Co oznacza wynik TK głowy 38-letniej osoby?

Witam serdecznie. Potrzebuje pomocy specjalisty . Miałam tomograf z kontrastem ,oto wynik : wydłużony wyrostek rylcowaty po str lewej sięga aż do poziomu kości gnykowej oraz trzonu kręgu c3/c4 i biegnie wzdłuż przysrodkowej powierzchni slinianki podzuchwowej ,aż do okolicy migdalka podniebnego lewego. Do przodu od mięśnia MOS po str lewej nieco szersza żyła szyjna zewnętrzna. Dostałam receptę od otolaryngologa Skudexa ,po jednej tabletce dosłownie zwaliło mnie z nóg . Co mam robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są dolegliwości ? konieczna ponowna wizyta u lekarza zlecając ego. powyższe badanie