Co oznacza wynik TK głowy 55-latka?

Wynik badania tk głowy-Symetryczne poszerzenie przestrzeni płynowej przymózgowej jako wyraz zaniku korowego. Podkorowo w istocie białej płata czołowegoPPM ognisko hypodensyjne jak zmiana naczynio pochodna(se2 lm33). Czy to groźne? jak leczyć?

Trudno powiedzieć, Opis TK do interpretacji klinicznej. Jakie objawy, wywiad, obciążenia chorobowe, leki ???
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; ocena ogólnego stanu zdrowia
Pozdrawiam