Co oznacza wynik TK jamy brzusznej 27-latka?

Witam, odebrałem wyniki tomografii komputerowej jamy brzusznej z kontrastem, jednak nie znajdują się w nich żadne informacje na temat stanu jelit i żołądka, czy oznacza to brak patologicznych zmian w wyżej wymienionych organach, czy badanie TK ich po prostu nie uwzględnia? Pozdrawiam

Lek. Wojciech Zygmunt

Pytanie to musi być skierowane do radiologa, który opisywał tomografię, ale najprawdopodobniej oznacza to, że radiolog nie doszukał się zmian patologicznych w tych narządach. Pozdrawiam.